Firma GRABO w produkcji wykładzin sportowych z PCV specjalizuje się już od ponad 20 lat. Dzięki doświadczeniu oferują produkty najwyższej jakości, wyróżniające się na rynku wykładzin sportowych dobrymi parametrami sportowymi oraz korzystną ceną.

Wielowarstwowa nawierzchnia sportowa PCV GRABO Sport jest zabezpieczona poliuretanem CLP w całej grubości warstwy użytkowej, co zwiększa wytrzymałość oraz ułatwia czyszczenie i konserwację podłogi sportowej.

Wykładziny sportowe firmy GRABO są wzmocnione warstwą włókna szklanego, co wpływa korzystnie na stabilność wymiarową. Dodatkowo spodnia warstwa wykładziny jest wykonana ze spienionego PCV, które zdecydowanie poprawia komfort użytkowania nawierzchni.

Szeroka gama oferowanych nawierzchni, ich zróżnicowanie pod względem budowy, grubości i przeznaczenia pozwala na właściwy wybór podłogi sportowej w zależności od wiodącej dyscypliny sportowej oraz rodzaju podłoża, na którym będzie montowana.

GRABOSPORT PRIMA

Wykładzina sportowa GRABOSPORT PRIMA jest idealna dla sal gimnastycznych przy szkołach, gdzie prócz zajęć z wychowania fizycznego sale są wykorzystywane do apeli i rekreacyjnych imprez.

Połączenie podkładu piankowego i wierzchniej warstwy TECH zapewnia doskonałą amortyzację oraz łatwość czyszczenia i konserwacji podłogi sportowej.

GRABOSPORT ELITE

Wykładzina sportowa Grabosport Elite to połączenie podwójnej warstwy pianki oraz warstwy wierzchniej z pcv wzmocnionego włóknem szklanym. Wykładzina ta jest zabezpieczona powierzchniową warstwą TECH, która zapewnia łatwość konserwacji oraz czyszczenia posadzki.

Wykładzina ta spełnia wymagania normy EN 14904

GRABOSPORT EXTREME

Wykładzina Grabosport EXTREME to połączenie podwójnej warstwy pianki oraz nawierzchni pcv wzmocnionej włóknem szklanym. Opatentowana powierzchniowa warstwa zabezpieczająca TECH zapewnia trwałość i łatwość konserwacji powierzchni.

Grabosport EXTREME to wykładzina punktowo elastyczna zgodna z wymaganiami normy EN 14904

GRABOSPORT MEGA

Wykładzina sportowa Grabosport MEGA to najbardziej złożony produkt tej marki. Składa się z potrójnej warstwy pianki o zamkniętych porach oraz warstwy wierzchniej z pcv wzmocnionego włóknem szklanym. Powoduje to doskonałą amortyzację wstrząsów, co chroni stawy i chrząstki sportowców.

Grabosport MEGA spełnia wymagania normy EN 14904.